Deneme

Test 123

Kurumsal

Endüstri sektöründeki faaliyetlerine 1985 yılın da Uğur Teknik Şirketler Grubu bünyesinde başlamış olan Marmara Endüstri yeni ismi ve tam donanımlı 320 metre alanında 2001 yılından bu yana müstakil olarak saygın sanayi kuruluşlarına hizmet vermektedir. Bu zaman zarfında Trakya'nın geçirmiş olduğu baş döndürücü teknolojik dönüşüm ile paralel olarak firmamız da kendini sektörün ihtiyaçları doğrultusunda teori ve uygulamada sürekli yenilemiş, AC/DC ve elektro-motor uygulamaları, sıvı ve akışkan elektriği teknolojisi ile mekanik kontrol sistemleri konusunda uzmanlığını geliştirmiştir.

Firmamız başta tekstil ve deri sektörü olmak üzere son çeyrek asırda Trakya'yı baş döndürücü bir hızla ağ gibi saran endüstri firmalarının kazan dairelerinin kurulumunu başarı işe gerçekleştirmiştir. Marmara Endüstri daha sonra da sanayi kuruluşlarının endüstri pompaları, hidrofor sistemleri, redüktör grupları ve her türlü bobinaj işleri ile bu ekipmanın monte edildiği mekanik gruplarının komple bakım, onarım, revizyon, montaj, yedek parça ve teknik servis işlerini tavizsiz titizlik anlayışıyla devam etmiştir.

Misyon

Merkezi Çorlu olmak üzere Trakya'da faaliyet gösteren tüm firmalara mükemmellikten taviz vermeden yerinde ve kesintisiz, yedek parça hizmeti sunmak ana hedefimizdir.

Vizyon

İnsan aklının ve fiziksel potansiyelnin elverdiği ölçüde sınırlarımızı sürekli zorlamak ve hizmetlerimizi sunarken teknolojinin bugününü değil yarınını ölçü almak temel prensibimizdir. Marmara endüstri'de değişmeyen tek şey değişimdir.

Çorlu Bobinaj