Bobinaj

Firmamızda ABB, SIEMENS, LEROY SOMER, SCHORCH, GAMAK, EMTAŞ ve ABANA  markalarına, AC-AG 3 Faz  Asenkron Motorlar olmak üzere her güç ve devirde 15ton kaldırma kapasitesi ve 1,2MW güce kadar tam donanımlı firmamızda (özellikle izole rulman yüksek verimli motorlar olmak üzere) her türlü sarım bakım ve revüzyon işlemleri titizlikle yapılmaktadır.
Firmamızda her güçte ve devirde (AC-DC) elektrik motorları, endüstri pompa grupları, hidrofor ve redüktör grupları, sarım, mekanik bakım, torna ve balans teknik servis hizmetleri yapılır. Her motorun özellik durumu ve çalışma şartlarına göre sarım işlemi gerçekleştirilir.

Endüstri firmalarının; KOMPRESÖR, RAM, KURUTMA, PİSTOLE, CHILLER GRUBU ve her türlü sanayi tip fan motorlarının, motor sarımları, mekanik bakım, onarım, revizyon ve TORNA, BALANS teknik servis hizmetleri  firmamız tarafından verilmektedir.

Endüstride özel bölgelerde kullanılan ve risk taşıyan motorlar için, özellikle ram, kurutma, pistole, fırın ve kompresör gibi ağır şartlarda çalışan gruplarda, yapılan teknik test ve  tespitler sonucunda, ısıya maruz kalma ve çevirmekte oldukları fan veya ait olduğu grupların pislik toplaması ve mekanik aşınması sonucu arıza meydana gelmekte bu mekanik aşınma sonucu aşırı balans oluşmakta ve yatakların dağılması sonucu yanma meydana gelmektedir. 
Bu tür risk taşıyan motorlarda, mutlak suretle 200°C ye dayanıklı tel, vernik, presbant ve rulman yağı kullanılıp mekanik bakımları ve balans alım işlemleri yapılarak tam randıman sağlanmaktadır.
Unutmayınız ki, Mekanik bakımları gereken hassasiyette yapılmayan, hiçbir sargı randıman vermez!

Endüstri pompaları, hidrofor sistemleri, redüktör grupları motor bobinaj Komple sarım, mekanik sızdırmazlık, tamir bakım, revizyon ve yedek parça, teknik servis hizmetleri verilmektedir.

Sık sorun üreten ve yanan elektro motorların rotor testleri, sac paket manyetik verileri, elektrolize bakım veri testleri ve cosinus ölçümleri incelenir ve firmanıza teknik raporu verilir.

Tam donanımlı test panomuzda her güç ve devirde her motorun akım kontrolü, devir kontrolü, ısı kontrolü,  vibrasyon kontrolü ve mekanik durum kontrolü yapılmakta ve sarım ve mekanik bakımları tamamlanmaktadır. Ürün özellik durumuna göre teknik kontroller yapılmadan asla teslim edilmez.

Hızlı iletişim
  • 0282 654 53 53
  • 0542 478 74 74
  • marmaraendustri@hotmail.com
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara